top of page

Brands & Stories

B&S.jpg

Moderní člověk chce mít zajištěny všechny služby kvalitně a týká se to i zdravotní péče. Očekává od českého
zdravotnictví, že se bude starat nejen o odstranění vzniklých zdravotních problémů a příznaků onemocnění, ale
vyžaduje i dlouhodobou zdravotní péči.

Brands & Stories

Tyden.cz

Týden.cz.jpg

Průměrná hodnota požadavků (kliknutí) ze stran uživatelů na e-shopy se během oblíbené akce Black Friday vyhoupne na zhruba šestinásobek svého průměrného provozu.

xxx.jpg

Zdravezpravy.cz

Zdravezpravy.cz.jpg

Očekávaná novela vyhlášky č. 79/2013 Sb. o pracovnělékařských službách nabyla účinnosti 1.1. 2023. Změnila tím povinnosti zaměstnavatelů v pravidelných pracovnělékařských prohlídkách u nerizikových profesí 1. a 2. kategorie.

003.jpg

Metro.cz

Český rozhlas.jpg

Článek týkající se růstu cen v souvislosti s probíhající aukcí, která byla fakt super

Deník Metro.jpg

Novinky.cz

Novinky.cz.jpg

České poště roste v Praze ukrajinská konkurence. Svou pobočku si v české metropoli otevřela Nova Post, která klientům slibuje doručování balíků a písemností mezi ČR a Ukrajinou. Bude mít celotýdenní provoz, fungovat bude i o víkendu a ve všední den otevřeno až do osmi večer. 

007.jpg

Penize.cz

Penize.cz.jpg

Celkem 77 % rodičů dětí ve věku 6 až 14 let vnímá umělou inteligenci pozitivně a 80 % z nich chce, aby se ji děti učily ovládat i mimo školu. To jsou základní výsledky výzkumu edukační platformy Logiscool, která se specializuje na výuku programování a digitální gramotnosti.

006.jpg

Newstream.cz

Newstream.jpg

Na výstavišti PVA Expo Praha začalo největší setkání sběratelů ve střední a východní Evropě. Organizátoři čekají na 10 tisíc návštěvníků. TI budou moci na veletrhu zakoupit známky, mince, bankovky, pohlednice, minerály, drahé kameny,  akcie, autogramy, plakáty atd.

005.jpg

Metro.cz

Česká televize 01.jpg

Článek týkající se růstu cen v souvislosti s probíhající aukcí, která byla fakt super

Deník Metro.jpg

Cc.cz

Czechcrunch3.jpg

17. listopad patří mezi svátky, během kterých lidé vyráží do ulic a připomínají si události, které se v tento den před třiatřiceti lety odehrály. Vnímá to tak i český virtuální průvodce SmartGuide. Do své aplikace připravil obsah, jenž přiblíží atmosféru začátku sametové revoluce.

004.jpg

iDnes.cz

idnes.jpg

Ukrajinská doručovací společnost Nova Post otevřela svoji první pobočku v Česku. Služba bude v prvních měsících dostupná především pro doručování zásilek na Ukrajinu a zpět. Společnost má do budoucna v plánu rozšířit svou nabídku také do dalších měst a spolupracovat s e-shopy.

008.jpg

Aktualne.cz

aktualne.jpg

Dvoudukát z roku 1937, který numismatičtí experti a historici označují za jednu z nejžádanějších mincí, se v Praze vydražil za 840 000 eur (20,7 milionů korun) včetně aukční přirážky. ČTK to za aukční dům Macho & Chlapovič, který aukci pořádal, sdělil Martin Moc.

009.jpg

Metro.cz

Česká televize 01.jpg

Článek týkající se růstu cen v souvislosti s probíhající aukcí, která byla fakt super

Deník Metro.jpg
bottom of page