top of page
01 - Martin Moc b.jpg

CEO | Founder

Martin Moc

Martin je ředitelem agentury PR Moc, specialista na media relations a servis širokého spektra klientů se zaměřením především na mainstreamová, ekonomická, průmyslová, a ICT média. Za sebou má kompletní organizaci několika desítek tiskových konferencí či obdobných mediálních eventů, realizaci desítek reportáží a rozhovorů, a stovek tiskových zpráv, komentářů a článků. Kontinuálně vytváří a udržuje kontakty se širokou škálou mediálních domů, redakcí, a novinářů – jednotlivců. Stejně tak proaktivně s ohledem na aktuální dění vyhledává příležitosti pro nejrůznější formy mediální spolupráce. V PR má praxi 15 let.

Martin Opatrný.jpg

CEO agentury PR Clinic

PhDr. Martin Opatrný, Ph.D.

Martin je výkonným ředitelem české pobočky agentury PR Clinic, jíž je zároveň spolumajitelem. Je expertem na krizovou a strategickou komunikaci, Public Relations a Public Affairs. Své dosavadní profesní zkušenosti získal jak v soukromém, tak i státním sektoru. Komunikaci a PR se věnuje více než dvacet let. Zejména krizovou komunikaci a PR zajišťoval v mezinárodní společnosti Emoney Group, kde byl zodpovědný za PR skupiny v CEE regionu. Předtím pracoval jako tiskový mluvčí projektu Opencard. Působil jako specialista na komunikaci, PR a PA v mezinárodní poradenské a lobbistické síti Interel, své schopnosti před tím uplatnil jako tiskový tajemník a mluvčí předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Značnou praxí prošel na Ministerstvu pro místní rozvoj, v odboru vnějších vztahů jako šéfredaktor webových stránek a vedoucí zmíněného odboru. Praktické znalosti načerpal také v České televizi jako externí redaktor zahraničního zpravodajství, v soukromé PR agentuře nebo samostatnou publikační činností týkající se zejména komunikace a etikety.  

02 - Arsen Lazarevič b.jpg

Content & PR Specialist

Arsen Lazarevič

Arsen má za sebou práci v menších i větších redakcích. Svou novinářskou kariéru započal v roce 2012 na portálu Měšec.cz. Poté se pokusil podnikat s e-shopem, ale psaní ho lákalo zpět. Jako redaktor pak působil v Ekonomickém deníku, externě psal pro Finmag.cz a Peníze.cz. V roce 2017 si vyzkoušel pozici editora na E15, kde měl na starosti rubriku Trhy a světová ekonomika. O půl roku přešel na webový portál FinExpert.cz, který přecházel pod E15, což vedl jako zástupce šéfredaktorky. Vytvořil řadu landerů. Od roku 2019 vedl portál Elektřina.cz, který je součástí Ušetřeno.cz, a to je členem skupiny ČSOB. Od roku 2021 vede PR celého portálu. 

MLV.jpg

Copywriter & CMO

Martina Le Veneur

Martina Le Veneur je zkušená copywriterka a marketingová konzultantka s více než 12letou praxí v oblasti marketingu a komunikace. V současné době působí jako Senior marketingový konzultant ve společnostech XCENTER DIGITAL a WeLove Media v rámci mediální skupiny MediaClub. Specializuje na tvorbu textů pro webové stránky, PR články, e-mailové kampaně a blogové příspěvky, ale také na marketingovou strategii. Působila jako marketingový manager v mezinárodní společnosti XCENTER DIGITAL, jako PPC a RTB teamleader ve společnosti Impression Media, s. r. o. nebo jako BI marketingový konzultant ve společnosti Servodata Group.

bottom of page